Předehrávané utkání 32. kola ČFL fotbalisté rezervního týmu Dynama krutě nezvládli. Po bezchybně odehraném prvním poločase byl sice stav zápasu 0:0, avšak ve druhé části hry domácí karlovarští Buldoci Jihočechy rozprášili šesti góly. Během čtrnácti minut stihl navíc čistý hattrick zaznamenat Marián Geňo, jedinou branku Dynama vstřelil v samém závěru Martin Jasanský.

Od úvodních minut vsadily oba celky na precizní defenzivu a na první vážnější šanci se čekalo až do 15. minuty, kdy nepříjemnou ránu vyslal směrem na Pešulu Marián Geňo, budějovický gólman byl ale na místě. O sedm minut později si tato dvojice vzájemný duel zopakovala, opět byl úspěšnější hostující gólman, který s vypětím všech sil vytěsnil Geňovu ránu mimo. I ve zbytku poločasu byli mírně aktivnější domácí fotbalisté, do šancí se ale přes důrazně hrající obranu Dynama nedostali a do kabin se tak odcházelo za stavu 0:0.

Druhý poločas se ale velmi rychle změnil pro budějovické mladíky v noční můru. Hned ve 47. minutě si na rohový kop naskočil Jaroslav Nerad, na jehož přesnou hlavičku byl Pešula krátký - 1:0. Živou vodou polití domácí se do svého soupeře zakousli a v rychlém sledu si vytvářeli další šance. S gólovými šancemi Geňa a Tichoty si gólman Dynama ve spolupráci s obranou poradil, v 70. minutě ale pohodlně po Mičkalově střele dorazil do odkryté brány míč Marián Geňo a bylo to 2:0. Pětadvacetiletý útočník, jemuž se v posledních týdnech náramně daří, u jednoho gólu ale neskončil. O pět minut později šikovně tečoval Neradovu střelu a domácí vedli již o tři branky. Čistý hattrick během čtrnácti minut dokonal Marián Geňo v 84. minutě a výsledek zápasu se tak pomalu začal měnit ve velký debakl Jihočechů. V posledních pěti minutách utkání pak diváci viděli další tři branky - na 6:0 pro domácí postupně zvýšili Jakub Mičkal a Petr Janáček a alespoň čestný úspěch Dynama zaznamenal v samém závěru Martin Jasanský. Bláznivý zápas na západě Čech skončil 6:1, všech sedm branek padlo ve druhém poločase..