Výhrou nad slovenským mistrem Artmedií Petržalka a konečnou třetí příčkou se s turnajem v Nové Včelnici rozloučili fotbalisté Dynama České Budějovice. Tým trenéra Kmocha byl v celém průběhu zápasu s účastníkem předkola Ligy mistrů lepším týmem a zcela po zásluze nakonec zvítězil 2:1, když se o góly postarali Mašát s Jasanským. Za slovenský tým se trefil Zbyněk Pospěch.

Do druhého zápasu turnaje v Nové Včelnici poslal trenér Jan Kmoch opět kombinovanou sestavu, ve které hrálo prim dravé mládí. Zkušenými hráči v sestavě byli pouze Leština, Šíma, Peroutka a opět mladoboleslavský Sedláček, který dostal povolení za Dynamo na turnaji nastoupit. Vesměs mladí Jihočeši začali s velkou chutí a úvodní minuty byli ve znamení tlaku Dynama. První vážnější šance přišla v 11. minutě, zakončující Zajac ale jen těsně minul Hýllovu svatyni. Na druhé straně hřiště zahrával přímý kop z dvaceti metrů Kozák, technickým pokusem ale přestřelil budějovickou bránu střeženou Zdeňkem Křížkem. Jinak ale hráli především Jihočeši a často se dostávali do střeleckých pozic. Ve zbytku třicetiminutového poločasu pálili ostrými Sedláček, Zajac a Riegel, gólman Hýll byl ale vždy na svém místě.

Do druhého poločasu poslal trenér Dynama Mašáta, Dobala a Stráského a tempo hry Dynama se ještě zvýšilo. Jihočeši předvedli několik velmi pohledných rychlých kombinací, gólem ale skončila až parádní střela Michala Mašáta ze střední vzdálenosti, na kterou neměl slovenský gólman nárok. Hráči Dynama se ale z vedení příliš dlouho neradovali - fotbalisté Artmedie zařadili druhý rychlostní stupeň a odměnou za zvýšenou aktivitu jim byl gól Zbyňka Pospěcha, který nadvakrát překonal budějovického brankáře. Zajímavý druhý poločas ale pokračoval v rychlém tempu a hned za tři minuty mohl vedení na kopačky Dynama vrátit Mašát, jenž zakončoval tvrdě a zároveň technicky po zemi, v cestě jeho střely ale stál jeden z obránců hostů. Následný rohový kop poslal Šíma přesně na hlavu Riegela, ten ale hlavičkoval nad. Pět minut před koncem utkání se do odraženého míče opřel sám Šíma a brankář Hýll měl plné ruce práce. Když už se zdálo, že se bude muset rozhodovat až v pokutových kopech, o výhře Dynama rozhodl dvě minuty před koncem Martin Jasanský, který výbornou technickou střelou z hranice vápna poslal míč přesně k tyči - 2:1. V závěrečných vteřinách si Jihočeši vedení již pohlídali a na konto si tak připsali cennou výhru nad slovenským mistrem..