Z východu Čech se Dynamo vrací s prázdnou. Na hřišti Pardubic neuhrálo ani bod, přestože mělo více ze hry a dostalo se do více šancí. Jenže Wermke trefil břevno, Ledeckého branka nebyla uznána, a tak se trefili domácí Černý a Petráň a bylo rozhodnuto.

Vítězná sestava po domácím zápase s Ústím se nezměnila, i domácí celek nastoupil v plném složení. Do zápasu Dynamo vstoupilo dobře a po pár minutách mohlo jít do vedení. Kladrubský poslal do vápna přesný centr na Davida Ledeckého, který nikým neatakován hlavičkoval o pár centimetrů vedle pravé tyče. Úvod se hostům opravdu podařil, využít toho chtěl Kladrubský, ale z velké dálky mířil vedle.

Největší šanci domácích v první půli měl Adam Fousek. Vypálil za vápnem a Křížek musel vytáhnout těžký zákrok. Ve 25. minutě měli Jihočeši smůlu. Wermke utekl do brejku, zakončil, jenže nastřelil břevno. Neuspěl ani Mršič, když z levé strany nabíhal sám, ovšem vystřelil moc brzy a na Knoblocha nevyzrál.

Po přestávce už branky padaly. V 52. minutě zůstal na hranici vápna osamocený Pavel Černý, Křížek proti němu vyběhl, ale pardubický záložník zamířil přesně – 1:0. Okamžitou odpověď mohl přinést Mršič, jenže jeho pokus Knobloch vyrazil a k volnému Ledeckému se míč neodrazil. Ledecký mohl vyrovnat v 71. minutě, jenže ve stoprocentní příležitosti trefil domácího gólmana.

Vyrovnání přišlo v poslední desetiminutovce, ale radost Dynama netrvala dlouho. Mršič našel volného Ledeckého, který bez problémů skóroval. Ovšem pomezní sudí odmával ofsajd. A tak přišla druhá branka domácích, když se po standardní situaci trefil Michal Petráň - 2:0. Dynamo se tak vracelo bez bodů.