První přípravný test fotbalisté Dynama zvládli a díky vlastní brance Hovorky porazili juniorku Sparty 2:1. V první půli se přesnou hlavičkou prosadil Pavel Novák, za Pražany srovnával těsně před koncem prvního poločasu Matoušek.

V úvodních dvaceti minutách mělo domácí Dynamo mírnou převahu, kterou nedokázalo přetavit v první branku zápasu. Velkou možnost měl v šesté minutě kapitán Petr Benát, jenže hlavičkoval těsně vedle. O několik minut později to byl znovu Benát, když střelou z první přestřelil branku soupeře. Sparťanští mladíci se do první vážnější příležitosti dostali v dvacáté minutě, kdy Špaček trefil břevno. První branku viděli diváci v 25. minutě. Krásný balon od Petra Benáta poslal hlavičkou za záda Millera Pavel Novák - 1:0. Druhou branku mohl přidat testovaný Ujec, jenže s jeho i s pokusem Šimáka si Miller dobrými zákroky poradil. Podruhé v utkání se mohl prosadil Pavel Novák. Opět se dostal k hlavičce, ale tentokrát mířil pouze do náruče Millera. Těsně před koncem první půle se sparťanští mladíci dočkali vyrovnání. Martin Matoušek střelou na přední tyč překonal Křížka – 1:1.

O poločase Jihočeši vystřídali, na hřiště se dostal Hric a Jurdík. Lépe do druhé půle vstoupila lépe Sparta, ale nedokázala proměnit své šance. V té největší selhal hlavičkou Špaček. Smolný moment v 57. minutě pro Petra Hovorka rozhodl celé utkání. Centr z levé strany si nešťastně srazil do vlastní sítě – 2:1. Blízko vyrovnání byla Sparta dvacet minut před koncem. Záviška posílal míč do vápna, kde ho na poslední chvíli odkopl na brankové čáře Křiváček. Na druhé straně měl v brejku možnost Jurdík s Peškem. Druhý jmenovaný se dostal ke střele, ale s jeho střelou si Miller poradil. Pět minut před koncem mohl rozhodnout Jurdík, jenže ve velké šanci selhal. I přesto Dynamo porazilo juniorku Sparty 2:1. Prvních deset minut si na závěr utkání odbyl v dresu Dynama mladík Mikuláš Jáša.

David Horejš (trenér Dynama): "Na úvod přípravy jsme odehráli velice kvalitní utkání. Hodně tomu přispěli i hráči Sparty, kteří hráli stejně jako naši fotbalisté velmi dobře. Samozřejmě tam také ve hře obou týmů bylo dost chyb, ale to se dá v úvodu přípravy očekávat. Jsem rád, že jsme zápas odehráli tak, jak jsme ho odehráli. Nikdo se nezranil a zvládli jsme to i výsledkově."

Michal Horňák (trenér Sparty): "V první půli jsme se hráli aktivně s vysokým napadáním. Snažili jsme se také hrát hodně po křídlech a dostávat se do rychlého zakončení. Soupeř měl šance, ale Míra Miller nás dvakrát podržel. Druhý poločas hodně ovlivnil gól na 2:1, ale pořád jsme se snažili hrát kombinačně, dobře bránit a rychle přecházet do útoku. Celkově to bylo velmi dobré utkání s ambiciózním druholigovým týmem. Kluci bojovali a myslím, že jsme po celý zápas byli vyrovnaným soupeřem."