Na Složišti sehrálo Dynamo první přátelské utkání před novou sezonou, když přivítalo divizní Beroun. Jihočeši měli nad soupeřem od prvních minut jasně navrch a postupně Středočechům nasázeli sedm branek. Ve své premiéře v A-týmu Dynama se trefil i Karsten Bastian Ayong.

V sestavě Dynama se objevily nové tváře, od prvních minut nastoupili Ayong, Froněk i Talovierov. Domácí měli od prvních minut nad divizním soupeřem jasně navrch a brankář Matěj Luksch neměl za celý první poločas ani jeden zákrok. Už ve třetí minutě šli černobílí do vedení. Šanci Froňka ještě zlikvidoval Šebek, jenže pak našel Talovierov volného Romana Wermkeho, který se trefil na zadní tyč – 1:0. Ve třinácté minutě přišel pro budějovický celek nepříjemný moment. Při hlavičkovém souboji dostal Daniel Mareček do hlavy a kvůli krvavému šrámu musel střídat.

O minutu později se svěřenci Davida Horejš radovali znovu. Kladrubský našel z pravé strany volného Ayonga, který ukázal gólový instinkt a skóroval – 2:0. Následně spálil dvě šance Ivo Táborský, ale přesto se ještě v první půli dočkal branky. Nejprve pravou nohou netrefil odkrytou branku, následně napálil tyč, ale poté ho krásně našel Ayong a zkušený fotbalista rozvlnil síť – 3:0.

Do druhé půle vyměnil trenér Horejš prakticky celou základní jedenáctku. Na hřišti zůstali jen tři nováčci a střídající Čavoš, který nahradil Marečka. Do branky se postavil Zdeněk Křížek, ale ani on neměl moc práce. Po sedmi minutách od úvodního hvizdu ve druhém poločase si postavil míč na volný přímý kop Lukáš Provod a nenápadnou střelou na přední tyč pokořil Hůlu – 4:0.

O chvíli později vyrazili sami na brankáře Froněk s Ledeckým. Druhý jmenovaný dostal míč před prázdnou branku a v takových situacích se nemýlí – 5:0. Trefil se i Pavel Novák, když využil pobídky od Michala Řezáče – 6:0. Gólově se prosadil rovněž Martin Šplíchal, který doklepl míč do prázdné branky – 7:0. Další branky už nepadly, v prvním přípravném utkání si Dynamo připsalo jasnou výhru.