Závěrečný venkovní zápas této sezony zvládli junioři Dynama na jedničku, když vyhráli na hřišti Teplic 3:1. O branky Jihočechů se postarali Pouček, Lindák a Jáša. S končícím ročníkem se mladíci Dynama rozloučí již ve středu, kdy předehrávají závěrečné kolo doma se Zlínem.

Na sever Čech vyrazili Jihočeši bez doplnění z áčka, také domácí hráli pouze s mladíky z juniorky. Byli to černobílí, kteří vstoupili do zápasu daleko aktivněji. Byť některé situace nebyly doraženy do konce, v 11. minutě se Dynamo dočkalo vedoucí branky. Po nejistém zákroku jednoho ze stoperů postupoval sám na brankáře Lukáš Pouček, který si počínal v nabídnuté šanci zkušeně. Na hřišti bylo nadále jen jedno mužstvo, Teplice se vůbec nemohly dostat do zápasu. To vyústilo ve druhý zásah hostů. Ve 26. minutě sehráli černobílí ukázkově rychlý brejk, na přihrávku z levé strany si seběhl Martin Lindák, jenž uklidil balon do branky. Před poločasem se Severočeši několikrát osmělili, ale Plockův výběr si vedení zkušeně hlídal.

Po pauze se spustil hustý déšť a také častější salva teplických útoků. Po jednom z nich domácí dohráli situaci až ke zpětné přihrávce na Matěje Šmalcla, který uklidil balon nekompromisně pod břevno. Severočeši ožili a půlhodina byla dostatečným časovým materiálem k tomu, aby se zápasem ještě něco udělali. Luksch hosty několikrát podržel, ale také Dynamo mohlo stvrdit svůj triumf. To se povedlo nakonec až pět minut před koncem, kdy si si ostrou přihrávku ve vápně zpracoval Mikuláš Jáša a tvrdě skóroval. Dynamo tak v závěrečném venkovním utkání vyhrálo v Teplicích 3:1.