Ani při úvodním jarním zápase s Varnsdorfem nebudete ochuzeni o to, co pro vás nachystal Dynamák. V něm naleznete všechny aktuality ze Střeleckého ostrova a budete si ho moci tradičně zakoupit u malých fotbalistů Dynama před vstupem na stadion.

V Dynamákovi nebude chybět ohlédnutí za povedenou zimní přípravou nebo si budete moci projít shrnutí změn, které se v Dynamu během přestávky udály. Přečtete si i novinky z předligové tiskové konference nebo rozhovor se zimní posilou z pražské Slavie Martinem Hurkou. Kompletní bude i představení našeho pátečního soupeře z Varnsdorfu. Pro milovníky statistik nechybí numera u hráčů Dynama nebo kompletní rozpis či tabulka.

Na jaře se vracíme k trošku nefotbalovému dotazníku z úvodu sezony, ve kterém se vám představí Rastislav Chmelo. Nechybí ani rozbor přípravy strakonické farmy na jarní část ČFL. Samozřejmě nemůžete být ochuzeni o výsledky staršího dorostu v úvodu jarní poloviny sezony nebo o dalších novinkách ze Střeleckého ostrova.

Dynamák bude pro vás připraven u malých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.

Dynamo na úvod jara vyzve nepříjemný Varnsdorf (6.3.2014)

Dlouhé týdny přípravy jsou minulostí. Je tady ostrý start jara ve Fotbalové národní lize a Dynamo se na úvod druhé poloviny sezony utká s nepříjemným Varnsdorfem. Utkání startuje v pátek v 18 hodin na Střeleckém ostrově a černobílí budou potřebovat i podporu svých fanoušků.