Již v pátek 21. srpna odehrají fotbalisté Dynama v rámci 4. kola FNL jihočeské derby proti FC MAS Táborsko. Oba celky začaly novou sezonu druhé nejvyšší soutěže dobře a dá se tak očekávat zajímavé utkání. Budějovický klub by na svém stadionu přivítal co možná největší počet fanoušků, a proto ve spolupráci se svými partnery připravil celou řadu zajímavých akcí.

1) Vstup zdarma pro fanoušky v černobílém pruhovaném dresu
Každý fanoušek, který přijde před zápasem k jakékoliv pokladně v černobílém pruhovaném dresu, obdrží vstupenku na derby zcela zdarma. Fanoušci nemusí mít pouze nové dresy z letošní sezony, ke vstupu vás oprávní jakýkoliv pruhovaný černobílý dres Dynama i z minulosti!

2) Prodej nových šál za akční cenu 100 Kč
Dynamo nechalo pro letošní sezonu vyrobit nové černobílé fanouškovské šály. Ty budou fanouškům během pátku k dispozici za bezkonkurenční cenu 100 Kč! Prodávat se budou ve fanshopu v jižní tribuně, prodávat je ale budou také v areálu stadionu také dorostenci Dynama.

3) Soutěž s Budějckou drbnou o den s A-týmem Dynama
Partner klubu, Budějcká drbna, připravila pro příznivce Dynama výjimečnou soutěž. Na webu budejckadrbna.cz až do čtvrtka probíhá jednoduchá soutěž. Hlavní výherce této soutěže získá od Dynama dres, šálu, tréninkové triko a navíc bude moci celý páteční den trávit s hráči A-týmu!

4) Partner utkání supermarkety Terno věnují velký dárkový koš
Dalším partnerem utkání s Táborskem budou supermarkety Terno, které do tradičního poločasového losování zpravodajů věnují velký dárkový koš pro jednoho vylosovaného fanouška.

5) Facebookové soutěže o volné vstupenky
Na facebookovém profilu Dynama budou od pondělí do čtvrtka probíhat soutěže o volné vstupenky na zápas s Táborskem. Každý den rozdáme dvě vstupenky šťastnému výherci.