Sobota nebude pouze ve znamení atraktivního duelu mezi A-týmem Dynama a pražskou Slavií. Neméně zajímavé bude také dopolední letošní domácí premiérové vystoupení třetiligové juniorky, která na Složišti přivítá rivala ze Sezimova Ústí. Výkop zápasu 2. kola ČFL je stanoven na 10:15 a my budeme průběh utkání sledovat online.

Budějovický rezerva zahájila sezonu remízou na půdě nováčka ČFL Arsenalu Česká Lípa. Jihočeši minulou neděli začali na severu Čech velmi dobře, když díky brankám Mašáta a Klavíka vedli po poločase 2:0. Statečně bojující domácí se ale nevzdali a ve druhém poločase dokázali před čtrnácti stovkami diváků vyrovnat na konečných 2:2. Tým Jiřího Juráska tak získal bod, který vzhledem k průběhu druhé půle mladíci Dynama jistě brali.

Fotbalisté Sezimova Ústí zahájili nový ročník České fotbalové ligy ještě o něco lépe. V prvním kole přivítali na domácím hřišti na Soukeníku rezervní tým Plzně, který nakonec po boji porazili 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil mladý srbský fotbalista Vukadinovič. V dresu domácích se představilo hned několik bývalých hráčů Dynama včetně největší letní posily, z Opavy se vracejícího Milana Bartesky. Právě velezkušený šestatřicetiletý středopolař mohl v průběhu druhého poločasu s Plzní zvýšit na 2:0, z pokutového kopu po faulu na Macha ale nestřelil pouze tyč.
Sestava Sez. Ústí ze zápasu s Plzní B: Ducheček - Mašek, Kochlöfl, Martínek, Endl - Kočí, Předota, Barteska, Rožboud (89. Janů) - Horka (22. Vukadinovič, 81. Lalik), Mach.

Týmy Dynama a Sezimova Ústí se v České fotbalové lize potkaly v posledních dvou sezonách. Zatímco oba zápasy hrané v Sezimově Ústí skončili hubenou výhrou domácího celku 1:0, na Složišti se děly věci. V sezoně 2007/08 vyhrálo Dynama vysoko 6:2 a v následující sezoně 2008/09 pak 4:2. V loňském zápase v Tréninkovém centru mládeže se střelecky za Dynamo prosadili Dobal (2), Kučera a Mašát, za hosty pak Martínek a Mašek.

Sobotní zápas mezi Dynamem a Spartakem začíná na Složišti v 10:15 a my budeme prostřednictvím onlajny.cz sledovat online změny stavu.