Poprvé od léta se představil v bráně českobudějovického A-týmu. Vojtěch Vorel využil přípravného zápasu v reprezentační pauze proti druholigovému Táborsku a se soupeřem, který hraje o patro níže, vychytal čisté konto. „Je to už docela doba, co jsem chytal. Moc věcí v tom zápase nebylo a s tím, co se objevilo, jsem se snažil klukům pomoct,“ říká Vojtěch Vorel.

Když měl v utkání hledat nějaký zapeklitý moment, pátral po něm těžce. Dynamo utkání s Táborskem zvládalo směrem dozadu velice dobře a čtyřiadvacetiletý gólman moc práce v bráně neměl. I přesto byl velice rád, že se mezi tři tyče postavil a odchytal celých devadesát minut.

„Pro mě to určitě byl přínos. Trénovat pořád dokola a hrát zápas, to je něco jinýho. Jsem rád, že jsem odehrál celý zápas a osobně jsem rád, že jsem to zvládnul,“ popisoval po utkání.

Podobný průběh utkání se soupeřem z nižší soutěže čekal a to se projevilo i v jeho hodnocení. „Tyhle zápasy jsou podobné. Druholigový tým nemá co ztratit a tak hraje. Nic dopředu neměli, my jsme měli přidat víc gólů a vypadalo by to jinak. To byla škoda. Jinak si myslím, že to svůj účel splnilo. Zápasové tempo tam bylo. Gól jsme nedostali,“ dodal Vorel k zápasu.

Brankář, který do klubu přišel v letní přestávce, je rád za šanci, kterou dostal. A přál by si, aby podobných chvil bylo víc. „Věděl jsem, do čeho jdu. Snažím se dělat v tréninku všechno pro to, abych šanci dostal, a když přijde, tak chci být připravený. I vzhledem k tomu jsem rád za tenhle zápas. Musím dál makat a doufám, že další šance přijde,“ uzavřel.