Po vítězném utkání s prvním týmem nešetřil na své svěřence chválou. A jak bylo vidno, nemusel. Hráči si jí opravdu zasloužili, prakticky všichni fotbalisté, kteří do utkání nastoupili, podali nadstandardní výkon a rezervní tým tak vyhrál nad vedoucí Vlašimí 2:0. "Můžu říct, že za druhý poločas jsem maximálně spokojený," pochvaloval si trenér Karel Musil.

Jak byste zhodnotil utkání s Vlašimí?
Jsem velice spokojený. Když to vezmu postupně, tak jsme už v prvním poločase měli více šancí. Soupeř byl lepší ve středu hřiště, ale postupně jsme tu jistotu získávali i my. A ve druhém poločase jsme to, podle mě, jenom potvrdili. Můžu říct, že za druhý poločas jsem maximálně spokojený.

S čím jste nastupovali do utkání?
Chtěli jsme si pohlídat jejich záložní řadu, kde je velká síla a jejich dobrý přechod, což si myslím, že se nám celkem dařilo. A pomohlo k tomu i rozestavení. Drobátko jsme si stáhli Pavla Mezlíka do záložní řady, kde vypomáhal. Navíc jsme jich chtěli úplně zavřít jejich pravou stranu, což měl za úkol jak Zdeněk Ondrášek, tak Martin Jasanský. To se nám také dařilo. Postupně jsme měli šance. Je jenom škoda, že jsme to tam v prvním poločase nedokázali zužitkovat. Třeba střela Pavla Mezlíka, který mohl dát klidně hattrick. Musím říct, že jako útočník splnil úkol na 100% a tomu mančaftu hodně pomohl a utkání rozhodl.

Co říkáte na dnešní výkon obranného valu mladíků?
Musím kvitovat, že jsme slepili obranu a podařilo se nám dohrát vzadu s nulou, a to si myslím, že bylo hodně důležité pro ty kluky. Soupeř se do šancí nedostával. I po tom, jak jsme tu sestavu složili, tak v obraně jsem hodně hodně spokojený.

Nastoupil tam i Dobal a Kovařík..
Na stranách jsme měli hodně ofenzivní hráče. Malinko jsem se toho obával, ale na pár výjimek převažovaly klady. Třeba Vladimír Dobal tam v některých situacích střídal famózní momenty s takovými triviálními věcmi. A na druhé straně Kovařík to samé. Musím říct, že ve středu hřiště odvedli důležitou práci dva hráči – jak Skopalík, tak Mašát.

Bambule teďka dlouho nenastoupil..
Tak já ho chtěl postavit už v posledním utkání v Jablonci. Bohužel jsme hráli na umělé trávě, kde jsme nechtěli riskovat zranění.

Škoda prohraného utkání v Jablonci, že ano? Mohla pokračovat vítězná série juniorky?
Určitě, to poslední utkání mi pořád leží v hlavě. Tam jsme měli šest sedm jasných tutovek. Kdybysme tam měli Mezlíka, tak jsme tam jasně vyhráli a atakovali bysme špičku tabulky. Ale je důležité, že jsme vyhráli a získali na domácí půdě tři body. V následujících zápasech nás čekají dva týmy ze spodku tabulky a rádi bysme se dostali do plusových bodů.