Stejně jako v loňské sezoně si i letos fotbalové Dynamo a hokejový Motor pro své příznivce připravili speciální akci. Všichni fanoušci hokeje, kteří mají permanentku nebo kteří si zakoupí vstupenku v předprodeji na nedělní zápas s Havlíčkovým Brodem, mají vstup na zápas Dynama se Slováckem zdarma!

Následující víkend na jihu Čech bude ryze sportovní. Fotbalisté Dynama doma přivítají v sobotu od 17:00 v SYNOT lize čtvrtý tým soutěže 1. FC Slovácko a v neděli ve stejný čas se v Budvar Areně odehraje utkání 3. kola první hokejové ligy mezi Motorem a Rebelem Havlíčkův Brod. Zástupci obou jihočeských klubů se stejně jako na jaře dohodli na vzájemné spolupráci, díky které budou moci jít příznivci Motoru na zápas Dynama zdarma! "Naše společná akce z jarní části sezony, kdy jsme hráli doma s Hradcem a Motor se Šumperkem sklidila úspěch. Na zápas dorazilo téměř pět set fanoušků hokeje a budeme rádi, když tentokrát jich na zápas SYNOT ligy dorazí ještě více," říká generální manažer Dynama Karel Poborský.

Princip akce pro fanoušky obou sportů je opět velice jednoduchý. Každý příznivec, který má permanentku na hokej a nebo si v předprodeji koupí vstupenku na zápas s Rebelem Havlíčkův Brod (neděle 14. září od 17:00), může jít v sobotu 13. září zcela zdarma na zápas se Slováckem v Synot lize. Držitelé hokejových permanentek dostanou vstupenku na fotbal po předložení své permanentky. Stejné je to s fanoušky, kteří budou mít fyzicky u sebe zakoupenou vstupenku. Akci mohou využít také fanoušci Motoru, kteří budou mít v den zápasu se Slováckem zaplacenou do 12:00 internetovou rezervaci vstupenek na hokej. V takovém případě stačí u jakékoliv pokladny na Střeleckém ostrově nahlásit jméno, příp. číslo rezervace a následně bude vstupenka na fotbal vydána. Vždy platí to, že jedna vstupenka (permanentka) z hokeje se rovná jedné vstupence na fotbal.

Nejlevnější vstupenky na hokej k stání stojí 70 Kč a nejdražší na nejlepší místa první kategorie pak stojí 130 Kč. Permanentní karty na hokej se v letošní sezoně prodávají v cenových hladinách od 1050 do 2700 Kč. Vstupenky na hokejový zápas s Havlíčkovým Brodem lze objednávat přes internetovou stránku Motoru ZDE, vstupenky je možné také kupovat v klubovém fanshopu u Budvar Areny, který je otevřený každý všední den od 13 do 18 hodin.