Fotbalisté Dynama České Budějovice by se v úvodu jarní části sezony rádi spolehli na své fanoušky, a proto se vedení klubu rozhodlo, že na první jarní zápas budou mít všechny ženy vstup zdarma!

Dynamo neprožilo úplně nejlepší podzimní část sezony a v tabulce přezimovalo až na desáté příčce druholigové tabulky. Především v závěru podzimu klesal počet fanoušků, kteří navštěvovali domácí zápasy na Střeleckém ostrově, a vedení klubu by rádo tento trend zvrátilo. Také proto si připravilo pro fanoušky hned několik akcí.

Prakticky celý únor mohou fanoušci kupovat permanentky na jarní část za výhodné ceny. Cena pro nejmenší fanoušky kategorie JUNIOR začíná již na 99 korunách. Majitelé permanentek mohou čerpat několik dalších výhod. Mohou nakupovat v prodejně Adidas v IGY se slevou 30% na veškerý sortiment. Navíc mohou hodinu před zápasem a hodinu po zápase jezdit zdarma MHD v Českých Budějovicích!

Zápas proti Třinci, který se hraje již v pátek 4. března se ponese navíc ve znamení akce pro něžné pohlaví. Všechny ženy totiž mají vstup na zápas zcela zdarma. Stačí si jen u jakékoliv pokladny vyzvednout vstupenku v hodnotě 0 Kč.

O poločasové pauze proběhne mimo jiné také tradiční slosování o ceny, kdy se losují čísla zápasových zpravodajů "Dynamák". První cenou bude komposter od partnera utkání, společnosti MEVA-CB. Další ceny do tomboly věnuje další partner utkání, který je další českobudějovická firma DM SERVIS CB, která se zaměřuje na servis vozidel a pneuservis.

Příprava je minulostí, Dynamo začne jaro s Třincem (2.3.2016)

Dlouhá zimní příprava fotbalistů Dynama je u konce. Jihočeši v pátek od 18 hodin přivítají na Střeleckém ostrově Třinec a černobílí budou po poměrně povedené přípravě chtít brát tři body. Chybět Českobudějovickým bude zkušený stoper Tomáš Hájovský, jenž bude na začátku jara pykat kvůli čtyřem žlutým kartám.