Fotbalisté Dynama si z horké půdy Jablonce nad Nisou přivezli velmi cenný bod za remízu 0:0. Nic na tom nezměnila ani skutečnost, že by byl již v 15. minutě hry vyloučený Jan Vošahlík a Jihočeši tak velkou část zápasu odehráli v deseti mužích.
Statistiky zápasu Jablonec vs. Dynamo

Vzhledem k tomu, že fotbalisté Dynama odehráli prakticky celý zápas v deseti mužích, bylo jasné, že budou mít jednotlivci naběháno více metrů než při běžných zápasech hraných v jedenácti. To se potvrdilo především u kapitána Herzána, který během třiadevadesáti minut zápasu naběhal vysoce nadprůměrných třináct kilometrů. Celkem naběhal 13.177 metrů, díky čemuž se stal nejlepším maratoncem celého 8. kola Synot ligy. Více než 12 kilometrů naběhal ještě Jakub Hora. Těsně pod dvanácti kilometry skončil Petr Benát, a to i přesto, že střídal v 85. minutě. Nadprůměrných jedenáct kilometrů naběhali také Roman Lengyel a Michal Klesa.

Právě Michal Klesa byl spolu s Jakubem Horou fotbalistou, který v zápase vyvinul nejvyšší rychlost. Oba hráči dosáhli rychlosti 8,9 metrů za sekundu, což se rovná 32,04 km/h. Vysoce nadprůměrné rychlosti 9 m/s nedosáhl ani žádný z hráčů Jablonce. Nejčastěji ve sprintu (vyšší rychlost než 7 m/s) se v zápase pohyboval obránce Jaroslav Machovec. Ten ve sprintu uběhl v zápase 252 metrů.

Střeleckým statistikám zápasu mezi Jabloncem a Dynamem vládli domácí fotbalisté. Ti se k zakončení dostali celkem 26x, paradoxně jen sedmkrát ale míč nasměrovali do brány. Jedenáct střel mířilo úplně mimo bránu, sedm jich bylo zblokovaných defenzivou a jednou pomohla brankáři Křížkovi konstrukce brány. Jihočeši, kteří se museli v celém zápase hlavně bránit, se k zakončení dostali 5x a dvakrát poslali míč do brankového prostoru.