V zápase proti Bohemians 1905 poslal trenér Jaroslav Šilhavý na hřiště pět zahraničních testovaných hráčů. Některým se zápas vydařil a jiným méně. Asi největší dojem musel na trenéra udělat levý bek Borislav Simič, který podal velmi dobrý výkon.

Přehled testovaných zahraničních hráčů

Mahmat Azrack
Narozen:
24. 3. 1988 (22 let)
Post: Záložník
Mahmat Azrack, který si vy svých dvaadvaceti letech zahrál za první mužstvo Espaňolu Barcelona a také za reprezentaci Čadu. V zápase proti Bohemians 1905 se ukázal jako fotbalista, který chce být často u míče. S železnou pravidelností se z pozice záložníka stahoval až mezi stopery a po získání balonu zkoušel hledat svými přihrávkami spoluhráče. S balonem si určitě rozuměl a ukázal, že v něm něco je.

Wim Bokila
Narozen: 12. 4. 1988 (22 let)
Post: Útočník
Útočník s nizozemským pasem byl sice v zápase proti Bohemians hodně vidět, když nejprve v prvním poločase vyzval ke skórování Dobrasinovice a poté na začátku druhé půle vstřelil branku, která ale nebyla kvůli ofsajdu uznána. Přesto s jeho výkonem nemohl být trenér Šilhavý příliš spokojený, protože se při útočných akcích Dynama netlačil příliš do pokutového území. A naopak se při ztrátě míče neochotně vracel na vlastní polovinu.

Mihajlo Dobrasinovic
Narozen: 16. 9. 1986 (24. let)
Post: Záložník
Z testovaných hráčů byl nejméně viditelný. Během průběhu celého zápasu sice nic vyloženě nezkazil, ale přestože odehrál první poločas na pravé straně zálohy a ve druhém poločase na levé straně, nedostal se k tomu, aby výraznějším způsobem podporoval útok. Přesto byl v prvním poločase blízko ke gólu, když ho ve 32. minutě vyzval ke skórování Win Bokila. Svou šanci ale neproměnil.

Eino Puri
Narozen:
7. 5. 1988 (22 let)
Post: Záložník
Eino Puri vzal své testování v Českých Budějovicích za špatný konec. Celé utkání odehrál na postu středního záložníka, kde byl velmi často u míče. V průběhu hry sice několikrát přesně rozehrál, avšak v drtivé většině pčípadů se snažil prosadit individuálně, což proti nadšeně a bojovně hrajícímu týmu Bohemians bylo prakticky k ničemu. Snahou Puriho bylo obcházet protihráče, avšak to se mu za celý zápas prakticky ani jednou nepovedlo. Chvílemi sice potvrdil, že dokáže zabojovat o míč, avšak to je asi na českou ligu málo.

Borislav Simič
Narozen: 9. 1. 1988 (23 let)
Post: Obránce
Srbský obránce Borislav Simič byl asi nejpříjemnějším překvapením zápasu s Bohemians. Na pozici levého záložníka působil naprosto přirozeným a velice přesvědčivým dojmem. Velmi šikovně odebíral soupeřům míč a zároveň dokázal podporovat útok. Díky své postavě by byl určitě přínosem i při zahrávání standardních situací v pokutovém území.