Fotbalisté Dynama doma podruhé za sebou ztratili body, když v zápase proti Baníku Sokolov pouze remízovali 1:1. Jihočeši se sice dostali díky brance Romana Wermkeho ve druhém poločase do vedení, hosté ale dokázali tři minuty před koncem normální hrací doby srovnat Adamem Čihákem.
This text will be replaced

REPORT: Sokolov v závěru opět sebral Dynamu tři body (17. března 2017)

Čtyři minuty od první jarní výhry byli fotbalisté Dynama v 19. kole Fortuna národní ligy. V zápase se Sokolovem vedli 1:0 po gólu Wermkeho, ale v 87. minutě vzal Jihočechům tři body šťastnou brankou Čihák. Dynamo čeká další zápas po reprezentační pauze za dva týdny v Ústí nad Labem.

Musíme se vrátit na vítěznou vlnu, velí Roman Wermke (18. března 2017)

Dělbu bodů brali každý jinak. Českobudějovický střelec Roman Wermke byl hodně zklamaný a těžko po ztracené výhře hledal slova. Pro kapitána Sokolova Zbyňka Vondráčka byl bod ze Střeleckého ostrova zlatý. Hosté srovnali tři minuty před koncem a zachránili trenéra Dreiseitla. Naopak Jihočeši nadále čekají na první jarní výhru.