Futsalisté Dynama nezažívají povedený vstup do nového ročníku. Ve čtvrtém kole 1. FUTSAL ligy nedokázali bodovat na palubovce Liberce a ze severu Čech odjeli s prázdnou. O všechny tři přesné trefy se postaral Petr Benát.

Ukazatel skóre jako první upravil ve prospěch Dynama Petr Benát - 0:1. Ve stejné minutě ale přišlo vyrovnání, o které se postaral Benek - 1:1. Netrvalo ani dvě minuty, aby si vzal slovo opět Petr Benát. Ten se dostal k odraženému míči a pohotově zakončil na 1:2. Po delší dobu nastala fáze nepřesných kombinací a ztrát. Vedení Dynamo drželo až do 14. minuty. Liberec pohlednou kombinací přelstil obranný blok hostujícího týmu a střelec Vobořil se ranou do pravého horního rohu Beránkovy branky nemýlil - 2:2. Zápas začínal nabírat na otáčkách. Samostatný průchod Janouše zastavil bravurně Beránek. V útočné fázi orazítkoval Hric tyč! Únik Benáta na Vogta vyzněl ve prospěch domácího brankaře. V 18. minutě přišel faul před pokutovým územím, za který si Pouzar vysloužil ŽK. Trestný kop Šisler proměnil - 3:2.

Začátek druhého poločasu nepřinesl výraznější šanci. Až ve 26. minutě domácí opět zakombinovali a Benek navýšil vedení o dvě branky - 4:2. Série šancí černobílého týmu skončila na pohotovém gólmanovi Vogtovi. Ve 36. minutě obránci Dynama zakombinovali až před zařízení Vogta, které přízemní ranou trefil Petr Benát - 4:3. Benát tak zkompletoval hattrick. Ve 37. minutě domácí opět odskočili o dvě branky, když Novotný zakončil rychlou kombinaci ranou okolo Beránka a završil na konečných 5:3.