Dobrý výkon předvedli futsalisté Dynama na palubovce Teplic, ale nakonec mužstvo ze severu Čech potvrdilo roli favorita a bralo všechny tři body. O jedinou trefu Dynama se postaral kanonýr Radouch.

První minuty utkání byly vlažnější. Účet se střeleckými pokusy otevřel Deco, který prověřil připravenost Křížka. Postupně se k Decovi přidali Guti a Adriano, oba ovšem ztroskotali. Křížek svou svatyni střežil až do 12. minuty. Adriano přijal na levé straně přihrávku od Deca, posunul si míč na střed a levou nohou umístil míč za Křížkova záda - 1:0.

Dynamo nečekalo na branku příliš dlouho. Na sklonku 13. minuty podrazil Taverna Radoucha ve velice slibné palebné pozici za hranicí vápna. Sám Radouch se zhostil rozehrání přímého kopu a pumelicí podél Hůlovi pravé nohy vyrovnal na 1:1. Teplice tento gól nerozhodil, ba naopak zvýšily aktivitu. Alemao i Guti opět na Křížka nevyzráli. V 17. minutě sehráli pohlednou akci Alemao se Sallou. Druhý jmenovaný si narazil s Alemaem a ranou “pod víko” poslal domácí do vedení - 2:1.

Zodpovědnost a koncentrace držela po celou dobu Dynamo na rozdíl jediné branky. Ve druhém poločase ale hostující tým polevil. Ve 26. minutě doplatili domácí na faul v nebezpečném prostoru. Rozehrávající Deco našel lépe postaveného Adriana, který propálil vše, co stálo před ním - 3:1.

Následujících pět minut prokázal své brankářské dovednosti Křížek. Ten likvidoval jednu šanci za druhou. Obzvláště Guti byl z formy Křížka velmi špatný. Ani jednu, z téměř šesti tutovek, neproměnil. Ve 33. minutě mohlo Dynamo snížit. Radouch vypálil tvrdou ránu, avšak brankář Hůla zůstal stát jako kůl v plotě a jeho střelu zastavil.

Poslední branku zápasu mohli diváci vidět ve 34. minutě, kdy si Paulinho narazil s Gutim, Sláma se nestačil chytit s jeho náběhem a Paulinho tak zakončoval nikým nechráněný za Křížkova záda - 4:1.

Tomáš Künzl (asistent trenéra Teplic): "Dnešní utkání bylo od začátku v našich rukou. Mimo zaváhání při špatném bránění, kdy jsme dostali ze standardní situace gól. Musíme ale více využívat naše ofenzivní šance, je to pro nás velmi důležité k dalším utkání v play off. Nyní nás čekají Žabinští Vlci Brno a my budeme chtít opět zvítězit."

Mikuláš Jáša (hráč Dynama): "Do zápasu jsme vstoupili dobře. Zodpovědně jsme bránili a dost nás podržel gólman Křížek. Podařilo se nám vyrovnat, ale bohužel poločas jsme prohráli. Ve druhém dějství jsme tahali za kratší konec. Teplice se dokázaly dvakrát prosadit, a pak už zápas jenom kontrolovaly. Zaslouženě získaly tři body. Osobně jsem moc rád, že jsem dostal šanci v nejvyšší lize."