V prvním přípravném utkání po pandemii koronaviru se budějovické Dynamo představilo na Složišti, kde s přehledem porazilo Táborsko 5:1. Černobílí měli po celé utkání jasně navrch a mohli přidat ještě více branek. Do listiny střelců se zapsali Mészáros, Šulc, Granečný, Brandner a Táborský. Příští středu bude Dynamo hostit Viktorii Plzeň.

Od prvních minut měli svěřenci Davida Horejše více ze hry a poměrně brzy i otevřeli skóre utkání. Přizvednutý centr Jiřího Kladrubského si našel Karol Mészáros a ve skluzu pokořil Pecháčka – 1:0. Slovenský fotbalista mohl brzy navýšit vedení, ale z otočky mířil mimo. Další šance spálili Ledecký s Granečným, když nedokázali proměnit samostatné úniky na hostujícího brankáře.

Ve 26. minutě se budějovičtí fotbalisté radovali znovu. Po rohovém kopu Karola Mészárose se k míči dostal Pavel Šulc a velice důrazně ho procpal do sítě – 2:0. V poslední čtvrt hodině prvního poločasu se poprvé ozvalo i Táborsko, ale Zdeněk Křížek v brance předvedl spolehlivé zákroky a ze zápasu odcházel s čistým štítem.

Do druhého poločasu udělal trenér domácích deset změn a premiéru v dresu Dynama si odbyl mladík David Pravda. Na hřišti bohužel nestrávil moc minut, protože se brzy zranil a musel střídat. Jediným hráčem, který v zápase pokračoval, byl Denis Granečný. Ve druhém poločase slavil i vstřelenou branku, protože po přiťuknutí od Rabušice propálil Pecháčka – 3:0.

O čtvrtou branku se postaral Patrik Brandner, když obránci nasadil jesličky a nakonec dostal míč do sítě – 4:0. Stejný hráč mohl přidat i pátou branku, ale sám proti Pecháčkovi tentokrát selhal. O jedinou přesnou trefu Táborska se postaral střídající Uzlík, když se od něho míč se štěstím odrazil a skončil až za Janáčkem – 4:1. Na závěrečných 5:1 upravil Ivo Táborský. Poslední branka to byla i proto, že domácí následně neproměnili pokutový kop.