V 6. kole nejvyšší futsalové soutěže se dlouho schylovalo k senzaci. Dynamo PCO se prezentovalo na palubovce Svarogu Teplice skvělým výkonem. Nakonec však favoritovi utkání podlehlo 4:8 a ze severních Čech odjelo s prázdnou!

Jihočechy posílil před tímto utkáním exligový fotbalový záložník Michal Doležal, který působil i krátce v českobudějovickém Dynamu, domácí nastoupili v kompletním složení. Již ve 3. minutě se po pěkné kombinaci dostal ke střele Claudinho, jeho tvrdá rána však skončila na břevně hostující branky. Dynamo PCO mohlo jít do vedení v 8. minutě zápasu, Benáta však vychytal Jeronimo. O tři minuty později fauloval domácí brankář Pouzara, míč si postavil Michal Doležal a parádní střelou poslal českobudějovické do vedení. Odpověď domácích přišla o čtyři minuty později, to když využil teplický Teka chybu v rozehrávce brankáře Beránka, 1:1. Neuplynula ani minuta a domácí se mohli radovat podruhé, kapitán Černý však nastřelil pouze tyč. A tak opět udeřilo Dynamo PCO, Hric si vyměnil míč s Benátem a tvrdou střelou vrátil hostujícím vedení, 2:1. V poslední minutě první části hry pak ještě skvělými zákroky vychytal Beránek domácí borce a Jihočeši tak odcházeli do šaten s překvapivým jednobrankovým vedením.

Úvod druhého dějství přinesl vyrovnanou partii, žádný z týmů si vyloženou šanci nevypracoval. Ve 26. minutě si však navedl míč Teka a svou druhou brankou v zápase srovnal na 2:2. O dvě minuty později šli domácí poprvé v utkání do vedení, Černý dorazil Ossoriovu střelu, 3:2. Ve stejné minutě ale Dynamo PCO stav srovnalo Petrem Benátem a futsalové drama tak pokračovalo. Ve 31. minutě si za teplickou obranu zaběhl Hačka a tvrdou střelou orazítkoval tyč domácí branky. Prakticky z protiútoku však udeřil Svarog. Secvičený signál z rohového kopu zakončil přesně Tato, 4:3 pro severočechy. Další gól přidali tepličtí o čtyři minuty později a bylo to znovu z rohového kopu. Krásným volejem se tentokrát prosadil kapitán Černý. V tu dobu však již měli domácí pět akumulovaných faulů, následně zahrál Černý rukou a Dynamo PCO tak dostalo výhodu desetimetrového kopu. Dominik Hric se nemýlil a snížil na 4:5 z pohledu hostů. Na víc se však jihočeši již nezmohli, v závěru inkasovali ještě tři branky a po statečném boji tak odjeli z Teplic bez bodu.

Další zápas sehraje Dynamo PCO před domácím publikem v neděli 3. listopadu od 19.00 hodin.