V osmém kole nejvyšší futsalové ligy nestačilo Dynamo na plzeňský Interobal a prohrál vysoko 1:7. O jedinou branku se v samém závěru postaral nejproduktivnější hráč Jihočechů Petr Benát.

Domácí nechtěli připustit žádné překvapení. Od první minuty byli aktivnější v poli, na míči, i co se střeleckých pokusů týče. Na úvodní branku čekali diváci u obrazovek do 7. minuty. Po rozehrávce rohu z pravé strany našel Künstner na zadní tyči před prázdnou brankou Zdráhala, který měl situaci jednoduchou - 1:0. Jasanský se ještě v téže minutě po nedorozumění domácích dostal do zajímavé palebné pozice, ale těsně minul branku. V 10. minutě mohli domácí navýšit skóre, kdy přízemní střelou orazítkoval tyč Seidler. O minutu později mohl hostující tým srovnat. Benátova střela byla ale nepříliš výrazná. Benát byl velice aktivní. O pár vteřin později se ocitl v tváří tvář Vahaly, který ho ale reflektivním zákrokem vychytal.

Třetí "loženku" budějovického týmu měl Radouch, který ale také ztroskotal v zakončení. Opticky měli domácí více ze hry, nicméně větší šance si nevytvářeli. Když už ale šlo do tuhého, byla z toho branka. Holý nahrál zleva na pravou stranu rozběhnutému Havlovi a ten z druhé vlny do dolní části brány skóroval - 2:0. Do šaten navýšil skóre o tři branky Saidler. Hosté špatně bránili roh Havla a a Saidler poslal míč do šibenice - 3:0.

Druhý poločas nezačal příliš dobře pro Dynamo. Ve 21. minutě domácí přidali čtvrtou branku. Rick vystřelil z pravé strany na zadní tyč, Pícha zasáhl, ale u míče byl jako první ve vápně Zdráhal a levačkou doklepával do prázdné brány - 4:0. Ani nezačala druhá minuta druhého poločasu a přišel další hřebík “do rakve”. Kozár nachytal Píchu na pravé straně střelou přes Benáta - 5:0. Na 6:0 zvýšil Seidler. Po Pouzarově chybě v rozehrávce našel Holý Seidlera, který propálil Píchu. Ve 32. minutě přišla sedmá branka, a to při situaci, která měla ligové parametry. Plzeň rozebrala Budějovice při powerplay! Vahala nahrál zleva na pravou stranu, následovala rychlá souhra zakončená centrem Zdráhala na vzdálenější tyč, kde Rick před prázdnou bránou nezaváhal - 7:0. Zápas s čistým kontem domácích nechtěl budějovický tým dopustit. Po přesné přihrávce od Pouzara se před Vahalou zjevil Benát, která nadvakrát propasoval míč do sítě - 7:1.

Martin Zdráhal (hráč Plzně): „Dnes to nebyl lehký zápas, protože Budějovice hrály vcelku dobře. Naštěstí jsme se prosadili jako první a na přelomu obou poločasů odskočili na rozdíl čtyř gólů. Poté, když už jsme měli náskok, tak se zápas spíše dohrával, ale v úvodu utkání to bylo těžké.“

Jakub Hric (hráč Dynama): „Gratuluji soupeři k výhře, hráli jsme proti top týmu ligy. Byl to pro nás opravdu těžký zápas. Škoda dvou rychlých gólů na konci první půle a zároveň dvou branek na začátku té druhé. Dlouhodobě nás sráží nedisciplinovanost při standardních situacích. Toto musíme rapidně zlepšit.”