Po delší době se Dynamo PCO představilo před domácími fanoušky ve sportovní hale Lokomotivy, kde přivítalo tým SK Slavia Praha. Hosté byli až na některé fáze hry lepším týmem a nakonec i zaslouženě zvítězili.

Jihočeši se museli obejít opět bez několika opor. Poprvé v sezóně se v sestavě objevil kanonýr Luboš Pecka. Byli to hosté, kteří od začátku utkání diktovali tempo hry. Již ve druhé minutě si seběhl na přihrávku od Brychty Radim Záruba a otevřel skóre zápasu, 1:0 pro Slavii Praha. O dvě minuty později bylo z pohledu Dynama PCO ještě hůře, nastřelený míč od Záruby usměrnil za Beránkova záda Daniel Hájek, 2:0. Když se v 9. minutě opět trefil Záruba a v 11. Brychta, vypadalo to s domácími velice zle. Čtyřbrankový rozdíl pro pražský tým se zdál v tuto chvíli jako nesmazatelný. Dynamo PCO se však v druhé části prvního poločasu výrazně zlepšilo. V 15. minutě vybídl ke skórování Mašáta nezištnou přihrávkou Pouzar a českobudějovický borec si tak při svém druhém utkání v nejvyšší soutěži připsal první branku. O dvě minuty později se mezi střelce zapsal další novic, Pecka využil nabídku Hrbáče a snižoval již na 2:4 z pohledu domácích. V tu chvíli měli hosté již pět akumulovaných faulů a když ve 20. minutě fauloval Jošt Pouzara, dostalo Dynamo PCO výhodu desetimetrového kopu. Dominik Hric však nabídnutou výhodu nevyužil, náhradní brankář Malina jeho pokus zneškodnil. Z následné brejkové situace navíc Slavia Praha skórovala a do šaten tak přece jenom odcházela s tříbrankovým náskokem.

Do druhého dějství vstoupilo Dynamo PCO aktivně, soupeře zatlačilo na jeho polovinu, avšak žádnou výraznější šanci si nevypracovalo. Ve 29. minutě se jihočeši dočkali, Benát našel přihrávkou mezi dvěma obránci volného Mašáta a ten vstřelil svou druhou branku v utkání, 3:5. Českobudějovičtí vycítili šanci, Slavia Praha však žádné drama nedopustila. Ve 34. minutě se trefil Křemen a jen minutu na to uzavřel skóre utkání Hájek. Favorit si tak z jihu Čech odvezl přesvědčivé vítězství 7:3.

Nejvyšší futsalová soutěž pokračuje pro Dynamo PCO již tento pátek, kdy zajíždí k důležitému utkání do Vysokého Mýta. V domácím prostředí se představí opět 9.února, kdy bude hostit tým Interobalu Plzeň.