Neúspěšná sezona pro futsalisty Dynama pokračuje. Výsledkově se jim nedařilo ani na palubovce Sparty, se kterou prohráli vysoko 2:10.

Utkání začalo lépe pro domácí. Ve 3. minutě se prosadil střelou na zadní tyč Křivánek a otevřel tak skóre utkání – 1:0. Dynamo odpovědělo záhy. Po sraženém nástřelu Křivánka vyslal Pecka do samostatného úniku Prokeše, který lobem překonal domácího brankaře – 1:1. V 8. minutě se Sparta znovu dostala do vedení. Spolupráci Křivánka a Hory zakončil druhý jmenovaný za záda Křížka – 2:1. O minutu později už to bylo na rozdíl dvou branek, kdy Martinez nachytal obranu Dynama – 3:1. V téže minutě se Martinez prosmýknul okolo Prokeše a svou přihrávkou naservíroval brankovou příležitost pro Angellota, který se nemýlil – 4:1. Dynamo odpovědělo v 17. minutě, kdy Pouzar na středu hřiště obelstil Křivánka, posunul doprava na Pecku, který taktéž lobem překonal sparťanského brankaře – 4:2. Do konce poločasu ještě změnil skóre Luizinho na rozdíl tří branek – 5:2.

Do druhého poločasu nastoupilo Dynamo s cílem zodpovědně bránit a inkasovat co nejméně. Bohužel už ve 21. minutě taktiku rozbil Baez, který zakončoval do prázdné brány – 6:2. Ve 25. minutě propálil výborně chytajícího brankaře Křížka Carlinhos a navýšil skóre na 7:2. Bohužel to pro Dynamo nebylo vše. Trápení Dynama pokračovalo a ve 34. minutě už to bylo 9:2, když s rozehrávkou nerozvážného Křížka načapal Angellot, který následně zakončil do prázdné branky. Poslední hřebíček do rakve zasadil druhým golem v zápase Baez – 10:2. Bohužel utkání Dynamu příliš nevyšlo a ani v tomto utkání nedokázalo bodovat. Čas v 1. lize se krátí, nicméně všichni v realizačním týmu věří, že se ještě jednou naposledy bude celý tým radovat z plného bodového zisku.

Cristiano (hráč Sparty): „Zápas jsme měli pod kontrolou, dokázali jsme vstřelit deset branek, což je skvělé, ale nejdůležitější jsou přece jen tři body. Díky tomu můžeme bojovat o lepší umístění v tabulce.“

Štěpán Prokeš (hráč Dynama): „Sparta potvrdila svou kvalitu. Nutno říct, že jsme jí to svými defenzivními chybami hodně ulehčili. Na druhou stranu nás podržel svým výkonem Zdenda Křížek, utkání mu sedlo a nebýt něj, tak by ukazatel skóre byl na mnohem vyšším čísle. Soupeři gratuluji a přeji hodně štěstí do bojů v play-off. Nás čekají poslední dvě utkání v 1. lize s Chrudimí a Libercem, které si chceme maximálně užít."