V dalším ligovém utkání futsalisté Dynama nestačili na domácí Slavii, která měla po většinu času navrch a dokázala být velice produktivní.

Sešívaní se do svého soupeře pustili od první minuty, ve skórování v úvodu zápasu zabránil několika pěknými zákroky brankář Štefan Beránek. Tlak na zataženou obranu hostů ale narůstal a do přestávky ji Slavia čtyřikrát překonala - u všech akcí byl Záruba, který dvakrát skóroval a dvakrát asistoval.

Po změně stran trenér David Frič protočil kádr, do hry se dostali další hráči, kteří se ujali příležitosti. Hrdina si připsal čistý hattrick, po více než roce se trefil také Brychta, který se potřetí uzdravil z vážného zranění kolene. Červenobílí o branky usilovali až do závěrečných vteřin, desátou branku vstřelil symbolicky hráč s číslem deset - Matúš Ševčík. Mezi střelce se zapsal také Zdeněk Sita, který se trefil hlavou.


Ohlasy trenérů

Antonín Hrdina (hráč Slavie): "Kdy jsem dal naposledy za Slavii hattrick? To bude hodně dávno, myslím, že to bylo ještě proti Plzni. Hlavní je, že jsme znovu přesvědčivě vyhráli, už potřetí za sebou jsme udrželi čisté konto, to se také cení. Věřím, že jsme se z nevydařeného zápasu v Brně dokázali poučit."