Zápasy týmů Dynama


Fortuna národní liga 2017/18
27.kolo - ne 13.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - FC MAS Táborsko
SK Dynamo - Táborsko
1:1Online Online
28.kolo - st 16.5.2018
FK Pardubice - SK Dynamo Č. Budějovice
Pardubice - SK Dynamo
4:3Online Online
29.kolo - ne 20.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Fotbal Třinec
SK Dynamo - Třinec
0:0Online Online
Juniorská liga - Čechy 2017/18
7.kolo - po 14.5.2018
SK Slavia Praha - SK Dynamo Č. Budějovice
Slavia - SK Dynamo
1:2Online Online
8.kolo - po 21.5.2018
Fotbal Třinec - SK Dynamo Č. Budějovice
Třinec - SK Dynamo
4:0Online Online
Celostátní liga staršího dorostu
34.kolo - st 16.5.2018
AC Sparta Praha - SK Dynamo Č. Budějovice
Sparta - SK Dynamo
5:0Online Online
30.kolo - so 19.5.2018
Bohemians Praha 1905 - SK Dynamo Č. Budějovice
Bohemians - SK Dynamo
3:1Online Online
Česká liga staršího dorostu, sk. A
26.kolo - ne 20.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - FK Meteor Praha VIII
SK Dynamo - Meteor
0:1
Celostátní liga mladšího dorostu
34.kolo - st 16.5.2018
AC Sparta Praha - SK Dynamo Č. Budějovice
Sparta - SK Dynamo
13:15
30.kolo - so 19.5.2018
Bohemians Praha 1905 - SK Dynamo Č. Budějovice
Bohemians - SK Dynamo
13:15
Česká liga mladšího dorostu, sk. A
26.kolo - ne 20.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - FK Meteor Praha VIII
SK Dynamo - Meteor
0:1
Česká liga žáků U15, sk. A
24.kolo - so 19.5.2018
FC Hradec Králové - SK Dynamo Č. Budějovice
Hr. Králové - SK Dynamo
4:1
Česká liga žáků U14, sk. A
24.kolo - so 19.5.2018
FC Hradec Králové - SK Dynamo Č. Budějovice
Hr. Králové - SK Dynamo
8:2
Česká liga žáků U13, sk. A
19.kolo - so 12.5.2018
SK Petřín Plzeň - SK Dynamo Č. Budějovice
Petřín Plzeň - SK Dynamo
13:30
20.kolo - so 19.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - SKP České Budějovice
SK Dynamo - SKP Č. Budějovice
10:00
Česká liga žáků U12, sk. A
19.kolo - so 12.5.2018
SK Petřín Plzeň - SK Dynamo Č. Budějovice
Petřín Plzeň - SK Dynamo
7:4
20.kolo - so 19.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - SKP České Budějovice
SK Dynamo - SKP Č. Budějovice
7:8
KP a OP starších přípravek
19.kolo - po 14.5.2018
Malše Roudné - SK Dynamo Č. Budějovice
Roudné - SK Dynamo
3:5
11.kolo - ne 20.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Vimperk
SK Dynamo - Vimperk
7:13
11.kolo - ne 20.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Junior Strakonice
SK Dynamo - Jun. Strakonice
18:11
20.kolo - út 22.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Lokomotiva České Budějovice B
SK Dynamo - Loko Č. Budějovice B
2:15
KP mladších přípravek
11.kolo - ne 20.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Vimperk
SK Dynamo - Vimperk
14:20
11.kolo - ne 20.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Junior Strakonice
SK Dynamo - Jun. Strakonice
15:16
OP mladších přípravek, sk. A
19.kolo - čt 17.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - SK Zliv
SK Dynamo - Zliv
6:6
20.kolo - út 22.5.2018
TJ Lokomotiva České Budějovice - SK Dynamo Č. Budějovice
Loko Č. Budějovice - SK Dynamo
6:13
OP mladších přípravek, sk. C
15.kolo - čt 17.5.2018
JFA Karla Poborského - SK Nemanice
JFA - Nemanice
17:30