SK Dynamo České Budějovice | Klub | Síň slávy

Informace o síni slávy SK Dynamo ČB

Fotbalový klub SK Dynamo je velmi pyšný na svou více než stoletou historii a k té samozřejmě patří i hráči, trenéři, či ostatní osobnosti, kteří se zasloužili o úspěchy klubu. Vedení Dynama se pro ty, kteří šířili dobré jméno Dynama nejen v České republice, ale i za hranicemi naší vlasti – založit „Síň slávy - SK Dynamo České Budějovice“.

„Síň slávy“ je sdružení významných hráčů, trenérů a ostatních osobností fotbalového klubu SK Dynamo České Budějovice. Cílem tohoto projektu je nejen připomenutí naší historie a poděkování, ale především budování vztahu s těmi, kteří spojili svou hráčskou, trenérskou a funkcionářskou kariéru s českobudějovickým klubem. Díky tomuto projektu budete moci nejlepší z českobudějovické historie potkávat přímo na hlavní tribuně našeho stadionu.

Dynamo si váží věrnosti všech ve více než stoleté historie klubu a jako symbolické poděkování uvádí ty nejlepší do naší „Síně slávy – SK Dynamo České Budějovice“!

Záštitu nad síní slávy přebrali Miloslav Ortman, Ing. Ladislav Novák a František Tobiáš, kteří byli vybráni jako členové výkonného výboru síně slávy. Návrh nových členů síně slávy mohou výkonnému výboru přinášet všichni členové SK Dynamo a.s., SK Dynamo – servis s.r.o., Občanského sdružení Jihočeský fotbal a dále také členové „Klubu přátel SK Dynamo“, zaměstnanci klubu, novináři, akcionáři SK Dynamo, členové „Dozorčí rady“ a v neposlední řadě také fanoušci SK Dynamo. Na žádost výkonného výboru pak nové členy síně slávy schvaluje představenstvo klubu SK Dynamo České Budějovice, a.s.